Мисливське господарство

Основними завданнями діяльності ДП “Летичівське лісове господарство “ у сфері мисливського господарства є: ведення мисливського господарства та контроль за дотриманням правил полювання; здійснення біотехнічних заходів, що спрямовані на підвищення продуктивності і поліпшення якості мисливських угідь та зростання чисельності мисливських тварин; організація та проведення полювання, в тому числі для іноземних громадян; реалізація мисливських тварин та продукції полювання; ведення обліку мисливської фауни і реєстрація всіх змін в його складі; селекційна робота;  постійний контроль за ветеринарним станом угідь.
 
Якщо для первісної людини мисливство було основним джерелом її існування, то глибинна сутність цього заняття у наш час інша – це, перш за все, отримання задоволення від спілкування з природою. Разом з тим, полювання йде на користь природі, адже є одним із основних заходів, що забезпечують контроль за чисельністю мисливської фауни – звісно, якщо керуватися науково обґрунтованими нормами. Мисливство сприяє гармонійному розвиткові людини, її фізичному і моральному вдосконаленню, розвиває спостережливість, витривалість.
 
Мисливське господарство державного підприємства «Летичівське лісове господарство» створено на базі Бохнянського лісництва, загальною площею 3911 га. До основних видів мисливської фауни в умовах підприємства відносяться: козуля, кабан, заєць-русак, лисиця.
 
На території Бохнянського лісництва розташовано вольєр з утримання диких тварин площею 0,23 га, у ньому утримуються 3 особини кабана дикого.Проводиться відстріл хижих та шкідливих тварин і птахів.
 
Підприємство проводить комплекс біотехнічних заходів, спрямованих на збільшення чисельності мисливської фауни, що досягається шляхом покращення кормових, придатних для гніздування та захисних властивостей угідь, підгодівлі тварин в тяжкі періоди року, зниження чисельності хижаків, ліквідації чи шкідливого впливу людини. Для цього встановлено 15 годівниць,15 солонців, , 3 підгодівельні майданчики, захисні і кормові ремізи. Для підгодівлі тварин у зимовий період заготовлено сіно лукове, віники з листяних порід, зерно та зерновідходи, коренеплоди.
 
На території мисливських угіль створено відтворювальні ділянки, площа їх становить 21,1 % площі, відведеної під мисливське господарство. Вони являють собою угіддя з кращими кормовими та захисними властивостями для основних видів мисливських тварин.
 
З метою охорони мисливських угідь створені рейдові бригади для недопущення порушень закону України «Про мисливське господарство і полювання» та інших нормативно-правових актів у сфері полювання.